BLOGGER TEMPLATES AND TWITTER BACKGROUNDS

7 Şubat 2014 Cuma

Kışlık Pijama & Eşofman Takımlarımız

Evrimle özel günleri pek kutlamayız. Ama adettendir diye hediye almayı ihmal etmeyiz. Ancak güne özel anlam yüklemediğimizden, bu güne kadar hediye seçimlerimizde hep ihtiyaçlar ya da zaten almayı istediğimiz, düşündüğümüz şeylere öncelik tanımıştık. Spontane hediyeler zaten sair zamanda alınıyor. Madem görev icabı hediye alacağız, bari işe yarasın mantığında bir çiftiz:
Yılbaşı ve sevgililer günü vesile oldu, birinde pijama, diğerinde eşofman alışverişi yaparak çeyizin kışlık ev/uyku giyimi dosyasını kapatmış olduk:

Benimkiler:


Oysho Snoopy'li pijama takımı ilk aldıklarımızdan, (sağdaki pembe takım) Snoopy'nin gazına gelip aldım ama Oysho'nun o kadar da kaliteli olmadığını kabul etmek lazım, aynı fiyata Chakra alabilecekken neden Oysho aldım? Salaklık işte. Ama çok sevimli:) Evde otururken giymelik.Dagi mor puantiyeli gömlek pijama, bu da uyumalık:) Fotoğrafta belli olmuyor ama çok tatlı minik minik puantiyeler var üstünde. Annemin ille önden düğmeli pijama al ısrarı üzerine böyle bir model seçmiştim.Biricik çeyiz markam Chakra'dan fiyonklu pijamayı yarın alacağız kısmetse. Şimdiden resmini koyayım dedim:) Yumuşacık, bi elleseniz ablaları..:PDagi eşofman takımı. Şu an Dagi'nin mağazalarında bir alana bir bedava indirim varken, sanal mağazasında %50 indirim var. 

Benimkiler bu kadar.. Yeter diye düşünüyorum, belki bir eşofman takımı daha alabilirim ama pijama almayacağım başka. 

Geçelim Evriminkilere. Kendisi donla uyuyan bir biscolata erkeği olduğundan iki eşofman almayı tercih ettik, göz zevkim açısından evde otururken eşofman giysin bari dedim:P Aman eksik olmasın diye bi tane de pijama aldık. Hepsi Dagi.
Tam olarak bu pijama değil ama benziyor. Bizimkinin fotoğrafını bulamadım.

yine evde otururken giysin diye ekoseli flanel pijama altlarından almayı düşünüyorum. Marks and Spencer'da ve Chakra'da tek alt, Dagi ve Tchibo'da takım olarak satılıyor öyle birşey arayan varsa.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder