BLOGGER TEMPLATES AND TWITTER BACKGROUNDS

11 Şubat 2015 Çarşamba

Hecha Big Grill Round Demirdöküm Izgara Tavası

14 Şubat'ı önemseyen bir çift değiliz. Aslına bakarsanız ben doğum günüm dahil hiçbir özel günü önemsemem ve planlar yapmam ama 14 şubat ekstra önemsiz benim için. O yüzden kalplerle balonlarla vıcık vıcık mesajlarla dolu bir program yapmasam da, sevgililer gününü hediyeleşmeden geçirecek değiliz:) Bu yılki anlamsız hediyeyi çeyiz alışverişine dönüştürme anlaşmamız çerçevesinde benim payıma Evrim için ceyo indirimlerinden ev terliği (daha indirim başlamadı gerçi, 14 şubata yetişmeyecek), Evrim'in payına da cumartesi günü gideceğimiz Ayhan Sicimoğlu konserinin biletleri ve demir döküm ızgara tavası düştü.


Ben daha önce Hecha'dan yeşil renkte 28 cm'lik sığ tencere almıştım, ama Evrim köfte ve bonfileler için böyle girintili yüzeyli bir grill tavası da istiyordu. Önce Esse indiriminden Staub'un grill tavasını almaya karar vermiştik, 189 liraya düşmüş, Hecha da 159 liraydı, almışken Staub alalım bari demiştik. Ama tam bugün nişanlım artık siparişi verecekken Hecha indirime girmiş, 109 liraya düşmüş. O yüzden Staub'dan vazgeçip Hecha aldık, zaten temelde birinin fransız malı birinin Türk malı olması dışında büyük bir farkları olacağını zannetmiyorum, her ikisi de demir döküm üzerine emaye kaplama, ömür boyu garantili oldukları iddia ediliyor. Hem dolapta daha az yer kaplaması, hem de fırına koyduğumuzda tavayı ortalayabilmemiz açısından saplı tava formunda olanı değil fotoğraftaki yuvarlak versiyonu tercih ettik.

%100 demir döküm yapısı ve geniş tırtıklı yüzeyi ile yemeklerinizde barbekü etkisi yaratıyor.
•Hecha Big Grill Round Tavalar, Hecha Grill Tavalara göre daha geniş bir tabana sahip ve tek parça halinde pişirmek istediğiniz ürünlerde ya da zaman kazanmak için aynı anda bir çok ürünü pişirmenizde kolaylık sağlıyor.
•Ocaktan fırına, fırından masaya sunum için de kullanılabilecek estetik bir görünüşe ve farklı renklere sahip.
•Kuzu kol, büyük ve bütün halinde balıklar, bütün tavuk, paella gibi yemekler için en kullanışlı Hecha’dır.
•Derinlik : 4 cm
Kalınlık : 3,6 mm
Taban : 4 mm
Ebat : 30 cm
Ağırlık : 3,10 kg
Hacim: 2,8 lt

2 yorum:

  1. Lava'da da aynı fiyatta gördüm bugün :) Hatta cam kapağı da var ve aynı özellikteler. Tavsiye eder misiniz?

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Lava ile Hecha aynı fiyata gelmişse Hecha'yı alın derim, bir gömlek daha iyidir Lava'dan. Hepsiburada'da çok uygun kampanyaları oluyor iki markanın da.

      Sil