BLOGGER TEMPLATES AND TWITTER BACKGROUNDS

7 Mart 2015 Cumartesi

Çeyizimin Kişisel Bakım Ürünleri Vol. 1 - Braun Satin Hair 7 İontec HD710 Saç Kurutma Makinesi

Çeyize muhakkak konulması gereken parçalardan üçünü daha aradan çıkartmanın haklı gururunu yaşıyorum sayın seyirciler: saç kurutma makinesi, epilasyon cihazı ve saç düzleştiricisi!

Tümünü Braun'dan almayı tercih ettim, hem hali hazırda kullandığım ürünlerden çok memnun olduğum için, hem de Braun markasını güvenilir bulduğum için. Eh tabii hem de indirimleri denk geldi, onu söylemesem olmaz biliyorsunuz, indirim olmazsa almam:)

Saç kurutma makinesi olarak HD710 kodlu Satin Hair 7 İontec modelini tercih ettim. Benim çok ince telli ve hacimsiz saçlarım var. Neredeyse belime kadar da uzun. O yüzden kurutması çok uzun sürüyor. Kuruturken en az zararı verebilecek, mümkünse tel tel havaya dikmeyecek, güçlü bir cihaza ihtiyacım vardı. Bu konuda biraz araştırma yaptığımda benim gibi mısır püskülü saçlıların en iyi performansı iyon teknolojili cihazlardan aldığını okudum. HD710 ise kuru saçlılara en çok önerilen model. Antistatik kurutma sağladığı ve elektriklenmesiz saç kuruttuğu iddia ediliyor. 2200 watt gücünde.

Şöyle bir görüntüsü var:

Braun'un sitesinde şöyle övülmüş:

IONTEC'li Braun Satin Hair 7 Saç Kurutma Makinesi, saçınızı kuruturken saçınızın parlaklığını ve sağlığını korumak için özel olarak tasarlanmıştır.
Braun Araştırma departmanı, kurutma esnasında aşırı sıcaklığın saçta önemli miktarda nem kaybına yol açtığını ve bunun sonucunda da aşırı kırılganlık, cansızlık ve sağlık görünümlere neden olduğunu kanıtlamıştır. Braun Satin Hair 7 Saç Kurutma Makinesi, sabit, titiz sıcaklık kontrolünde çalıştığından ve nemlendirici özelliğiyle sağlıklı bir şekillendirme için güvencenizdir.

Sascha Breuer, Ünlülerin Saç Stilisti: “Braun Satin Hair 7 Fön Makinesi, saçı nazik bir şekilde amaçladığınız şeklin temeline getirmek için ısıyı kontrollü bir şekilde yayar. Bu eşit kurutma kıvrık uçları asgari sayıya indirir ve hareket istediğiniz stile uygun olacak şekilde, saça hava üfleme yönünü kontrol eder.”
Saçlarınız parlak, ışıl ışıl, akıcı ve sağlıklı olacağından farkı görebilir ve hissedebilirsiniz.
 
 

Kanıt:


Satin Hair 7 Saç Kurutma Makinesi kullanan kadınların 10'da 8'i, kullandıkları saç kurutma makinelerine kıyasla Satin Hair 7 Saç Kurutma Makinesiyle daha parlak saçlar elde ettiklerini onaylamışlardır.* 

Satin Hair 7 Saç Kurutma Makinesi kullanan kadınların 10'da 9'u, kullandıkları saç kurutma makinelerine kıyasla Satin Hair 7 Saç Kurutma Makinesiyle daha akıcı saçlar elde ettiklerini onaylamışlardır.*

Braun Satin Hair 7 Saç Kurutma Makinesi: En sağlıklı kurutmanın beş üstün işareti

IONTEC Teknolojisi

Tüm Braun Satin Hair 7 cihazları gibi, Braun Satin Hair 7 Saç Kurutma Makineleri de IONTEC teknolojisi içerir. 
IONTEC, saçınızın sağlığını korumak için özel olarak tasarlanmış eşsiz bir teknolojidir ve bu nedenle sağlıklı bir şekillendirme için güvencenizdir. Yeşil iyon püskürtücüler, saçınızı kuruturken havadan nem parçacıklarının saçınıza çekilmesi için saçınıza milyonlarca saten iyonu bırakır. 
Sonuç; saçınızın sağlığını yansıtan, kusursuz canlı ve parlak saç stilleri.

Nem oranı dengesi

Saten iyonlar saçınızın her bir telini sarar ve genellikle aşırı sıcaklıklarda şekillendirme yaparken kaybedilen nemi geri kazandırarak saçınızın nem dengesini çabuk bir şekilde düzenler.

Antistatik kurutma

Braun eşsiz iyon teknolojisi her bir saç telini saran zengin bir saten iyonları akışı üretir. Bu gelişmiş iyonik performans, kıvrımları ve statik elektriği yatıştırıp saçınızı muhteşem bir şekilde parlak ve akıcı hale getirerek kurutma sırasında doğal bir nemlendirici gibi hareket eder.

Saçın zarar görmesini önleme

Satin Hair 7 Saç Kurutma Makinesi saçınızı nazik bir şekilde kurutur ve mükemmel koruma sağlar. Eşsiz Satin Protect koruma sistemi size, güçlü hava akımı sağlarken sıcaklığı 70°C derecede tutma imkanı sağlar. Bu sayede saçınızın yanmadan kurutulması güvence altına alınmış olur. Seramik Bakım modülü sayesinde, "sıcak nokta" tehlikesi olmadan eşit sıcaklık dağılımı sağlar.

Aşırı kurumayı önler

Satin Hair 7 Saç Kurutma Makinesi, eşsiz IONTEC teknolojisiyle saçınızın aşırı kurumasını ve zarar görmesini önlemek için özel olarak tasarlanmıştır. IONTEC teknolojisi bulunmayan cihazlarla kıyaslandığında, saçınızı kuruturken nem seviyesini artırır.

Saç kırılmasını önleme

Braun Satin Hair 7 Saç Kurutma Makinesinin arka tarafındaki dâhiyane ağ filtre saçın kırılmasını önlemeye yardımcı olur. Saçınızın aletin içine emilip dolaşmasını engeller. Bu da şekillendirmeyi daha kolay hale getirir – artı, aleti temizlemek için filtreyi kolayca çıkarabilirsiniz.

Braun Satin Hair 7 Saç Kurutma Makinesi: Mükemmel şekillendirme için olağanüstü özellikler

Hassas saç şekilleri için

Ekstra ince yoğunlaştırıcılı uç, hassas kurutma ve şekillendirme için özel olarak tasarlanmıştır.

Mükemmel sonuç

Ekstra soğuk üfleme sayesinde mükemmel sonuçlar elde edersiniz.

Hassas sıcaklık ve hava akımı kontrolü

Satin Hair 7 Saç Kurutma Makinesi, ayrı ayrı ayarlanabilen 3 hassas sıcaklık ve 2 hava akımı ayarıyla tüm saç tiplerine ve şekillendirme gereksinimlerine uyum sağlar. Bu nedenle, düşük sıcaklıklarda bile güçlü ve etkili bir hava akımı sağlanır. 2.200 Watt kullanarak uzun kalın saçlar bile akıcı bir parlaklığa kavuşana kadar hızlı ve etkin bir şekilde kurutulur.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder